Kartotéky, lístkovnice, kovové kartotéky na formát A4, A5, A6

Nabízíme kovové kartotéky a registrační skříně na uskladnění dokumentů A4, A5, A6. Kartotéka je vždy ve smontovaném stavu. Kartotéky jsou vyrobeny z kvalitního ocelového plechu, který pevně udrží uložené dokumenty. Povrch kartotéky je upraven práškovou barvou zabraňující rezivění.

Vybavte si pracoviště i v oddělení > spisové skříně | zásuvkové skříňky | výkresové skříně

Kartotéky A4

Mějte dokumenty A4 zařazené do lístkovnice či registrační skříně. Prodáváme kovové kartotéky na uskladnění dokumentů o velikosti A4. Kartotéky i další kovový nábytek jsou vyrobeny z kvalitního ocelového plechu. Plech pevně a spolehlivě udrží všechny katalogizované dokumenty.

 

Lístkovnice a registratury: kartotéky g2430 formát a4 Lístkovnice a registratury: kartotéka a4, reg 44 l Lístkovnice a registratury: kartotéka a4 kovová čtyřzásuvková bisley bs4e/a4

Máte kartotéku v dílně a bojíte se rzi? Povrch lístkovnice či registratury je upraven práškovou barvou. Ta zabrání nežádoucímu rezivění. Kartotéku od nás dostanete vždy už ve smontovaném stavu.

do oddělení

Kartotéky A5

Nenechte se zavalit papíry a utřiďte si je v kartotéce. Na dokumenty formátu A5 si objednejte lístkovnici zařízenou na listinné materiály přesně této velikosti. Kartotéky a registratury a5 jsou z pevného a odolného plechu.

Lístkovnice a registratury: kartotéka g2493 (kartotéky dvouzásuvkové a5) Lístkovnice a registratury: kartotéky a5 - g2453 Lístkovnice a registratury: g4500 stolek pod kartotéku

Jsou uzamykatelné, takže se do takové registrační skříně nedostane nikdo nepovolaný. Před rzí kovový povrch ochrání prášková barva. Vybrané lístkovnice A5 vám dodáme již ve smontovaném stavu, takže se nemusíte bát složité montáže.

do oddělení

Kartotéky A6

Lístkovnice na uskladnění a roztřídění tištěných materiálů v té nejmenší velikosti – formátu A6. Listinné dokumenty o velikosti pohlednice nebo malého bločku, třeba katalogové karty. Potřebujete je smysluplně utřídit a založit tak, abyste je vždy našli?

Lístkovnice a registratury: kar 62 s6 kartotéka na formát a6

Zařiďte si své pracoviště pomocí plechové kartotéky A6. Kovové registrační skříně vynikají skvělou funkčností, jednoduchostí a bytelností. I v době digitalizace se bez papírových materiálů neobejdete. Bezpečně si je uložte do kovové registratury.

do oddělení

Zásuvkové skříně

K uložení jiných tištěných dokumentů (nejčastěji klasické velikosti A4) vám pomohou i kovové zásuvkové skříně. Díky své konstrukci jsou při běžném zacházení prakticky nezničitelné. Na přední straně každé zásuvky najdete pro snadnější otvírání úchytku a pro lepší orientaci a katalogizaci i štítek.

do oddělení

Výkresové skříně

Pamatujeme i na skutečně velké formáty A0: katastrální mapy, plány a výkresy. Pro ty nabízíme výkresové skříně. Najdete je v mnoha barevných variantách. A protože slouží k uskladnění citlivých dokumentů, jsou vybaveny zamykáním.

do oddělení

Kovové kartotéky

Nejčastěji se vyrábí kovové kartotéky zejména pro kacelářské použití, kde je nutná především funkčnost. Do větších prostor se hodí kartotéky čtyřzásuvkové, které jsou vyšší. V malých kancelářích se naopak snadno uplatní i dvouzásuvková kartotéka. Kromě celoplechových kartoték vám zajistíme i kartotéky, které májí přední čelo s laminované desky a další kovový nábytek.

Kartotéka

Kratotéka má zásuvky osazené kuličkovým vedením se 100% výsuvem, uzamykání je řešeno většinou centrálním zámkem na klíč. Dále jsou kartotéky vybaveny blokací proti vysunutí dvou a více zásuvek naráz. Zásuvky kartotéky jsou uzpůsobeny pro použití kovových dělících plechů i závěsných kapes. Každá kartotéka v našem obchodě je dodána ve smontovaném stavu - svařená.

Kartotéka - tipy pro využití

S kartotékou se nejčastěji setkáváme v ordinacích lékařů. Kartotéka neboli lístkovnice či registratura k ukládání dokumentů poslouží ovšem nejen k uložení karet pacientů v nemocnicích. Na úřadech se kartotéka rovněž využívá k ukládání složek dokumentů. Stejně tak je tomu i v právních kancelářích. Jinde si najde uplatnění kartotéka A6 k ukládání menších dokumentů.

Pro uskladnění jiných věcí a dokumentů si vyberte další i kovový nábytek: kovové skříně, kovové regály, zásuvkové skříně nebo výkresové skříně

 

 

dilenske_skrine_ico

Kancelář bez kartotéky je hudba vzdálené budoucnosti

Nástup věku digitalizace a nových technologií ohlašoval brzký konec papírování, tištěných dokumentů a jiných lejster. A s ním i konec typů nábytku, jako jsou kovové kartotéky, lístkovnice nebo registratury. To byla vize budoucnosti. Jak to ale dopadlo? >>>

do oddělení