Montážní pracovní stoly MTS

Montážní pracovní ponky a stoly díky stavebnicové konstrukci a širokému sortimentu kontejnerů a příslušenství naleznou své uplatnění zejména ve strojírenských a elektromontážních provozech. Plochu pracovního stolu můžete díky výškově stavitelným nohám upravit v rozpětí 900 – 1 180 mm. Nosnost pracovní plochy stolu je 150 kg.

→ podívejte se také na: svařované ponky | servisní vozíky | skříňové nástavce na stoly

Montážní dílenské stoly MTS

Montážní pracovní stoly jsou v základním provedení vybaveny polaminovanou dřevotřískovou deskou s ABS hranou. Za příplatek je možno stoly dodat s deskou z bukové spárovky. Tloušťka pracovní desky je 25 mm.

Široký sortiment pro dílenské stoly

Dílenské stoly – ponky – můžete vybavit širokým sortimentem komponent a jejich stavebnicové řešení umožňuje vysokou variabilitu. Volit můžete šíři desky, podvěsný kontejner, perfopanely pro držáky nářadí, polohovatelné police, světelnou rampu, opěrku pro nohy. Díky výškově upravitelným nohám a polohovatelnou opěrkou pro nohy se stůl řadí mezi ergonomické stoly.

Základní montážní pracovní stoly KOVOS dodáváme v délkách 1500 nebo 2000 mm. Dílenské stoly dodáváme demontované na jednotlivé komponenty.