Kovové policové regály, regály SUPER

Regálový systém SUPER představuje velice variabilní sestavu regálů s policemi. Proti jednodušším variantám disponuje zejména velkým množstvím doplňkových prvků, které se dají montovat místo obyčejných rovných polic. Najdete tu kovové regály:

  • samostojné regály
  • přístavné regály pro napojení na samostojný regál

  •  

Podívejte se také na > jednoduché regály | kartotéky | kovové policové skříně

Povrchová úprava pozinkováním jemnou bezlístkovou strukturou.

Policové regály SUPER

Policové regály SUPER S0-1-2-3 jsou určeny pro ukládání nepaletovaného zboží volně, v krabicích, v plastových nebo kovových přepravkách. Tento kovový nábytek je určený pro ruční obsluhu přímým přístupem obsluhujícího personálu, nejsou určeny pro strojní zakládání nebo odebírání uložených jednotek.

Regály SUPER S0-1-2-3 jsou modulovou stavebnicí kovových policových regálů s výškou do 5008 mm, hloubkou 800 mm, šířkou sloupce do 1800 a nosností police do 640 kg. Police jsou v regálovém sloupci zavěšeny a je možné je snadno výškově přestavovat po 33 mm.

Nezapomeňte na příslušenství ke kovovým regálům

Bohatá nabídka příslušenství a doplňků ke standardnímu provedení výrazně rozšiřuje možnosti aplikací podle charakteru a typu ukládaného zboží, zvyšuje komfort obsluhy a úroveň ochrany uložených prvků skladovaného sortimentu.

 

V naší nabádce najdete i jednoduché regály.