Pojízdné kontejnery

Vyberte si pojízdné kontejnery s rámečkem s gumovou výplní a manipulačními madly. Dílenské kontejnery pod pracovní stoly jsou vybaveny 2× pevnými, 2× otočnými koly. Zatížit je přitom můžete až 150kg nářadím nebo materiálem, takže je využijte i k transportu po dílně.

→ podívejte se také na: základní kontejnery | podvěsné | vnitřní dělení zásuvek

Pojízdné kontejnery pro pracovní stoly - ponky jsou vybaveny rámečkem s gumovou výplní a manipulačními madly. Pojízdné kontejnery jsou vybaveny 2 × pevnými, 2 × otočnými koly s brzdou, povolené zatížení kontejneru s podvozkem je max. 150 kg.

Pojízdné kontejnery bezpečně uzamknete

Zásuvkové kontejnery jsou konstruovány jako tuhé svařence z ocelového plechu tl. 1,0 mm, max. nosnost korpusu je 300 kg. Zásuvky jsou vedeny masivními ložiskovými 75% výsuvy, s nosností 80 kg. Vnitřní prostor zásuvek je připraven pro instalaci plechových dělících prvků. Uzamykání je řešeno cylindrickými zámky 0802 C1 s centrálním uzamykacím mechanismem. Uzávěr je vybaven systémem blokace proti vysunutí více zásuvek. U skříní vybavených křídlovými dveřmi i zásuvkami jsou instalovány párové zámky umožňující odemčení zásuvek i dveří jedním klíčem. U kontejnerů s dveřmi je na vnitřku dveří Q-SYSTÉM perforace pro uchycení držáků nářadí.