Doplňky šatních skříní

V nabídce tohoto oddělení najdete vše, co pro vybavení šaten potřebujete: mincovní zámky, stříška k šatníkům (nikdo si už nezapomene na skříňce láhev s pitím nebo kus oblečení) nebo plastová vanička na boty, která vám ulehčí úklid šatní skříňky.

Podívejte se také na » šatní skříně na lavičce | úsporné šatní skříně | odkládací šatní skříně

Na co jsou doplňky pro šatní skříně?

Pokud si vyberete šatní skříně pro sportovní šatnu, pro hasiče nebo dílenské pracoviště, udělali jste správné rozhodnutí. Pro vybrané prostory jste zvolili dobré řešení. Kovové šatní skříně jsou bezpečná a spolehlivá volba, která vám bude sloužit dlouhá léta.

Můžete si k nim ale přibrat dopňky, které vám komfort užívání ještě zvýší. Patří mezi ně různé typy zámků, stříška k šatníkům nebo vanička na obuv.

Typy zámků pro pro plechové šatní skříně

Pokud si šaty a osobní věci odložíte do šatní skříně, očekáváte, že vše v pořádku zase najdete. Jaké způsoby na uzamčení můžete zvolit. Pro pracovníky, kteří potřebují svou vlastní skříň k osobnímu a každodennímu použití, volte cylindrický zámek.

Pro sportovní kluby, posilovny a fitness centra  je ideální uzávěr na visací zámek, který si kdokoliv přinese sám. Pro veřejná sportoviště a plovárny je pro plechové šatní skříně potom ideální zálohový zámek na mince (ten má pouze jednobodový uzávěr).