Kovové policové skříně, spisové skříně

Univerzální kovové skříně s policemi a uzamykatelnými dveřmi na pantech, posuvnými dveřmi, roletou nebo prosklenými dveřmi. Výborně tyto skříně na spisy využitelné jsou jako registrační a spisové skříně, ale i pro řadu libovolných účelů. Některé policové skříně obsahují i oddíl na oděvy s tyčí na ramínka.

Podívejte se také na > registrační skříně a kartotéky | zásuvkové skříňky | výkresové skříně

Naše svařované kovové skříně s policemi skvěle poslouží jako:

Kovové policové skříně

Přehledně utřídíte potřebné dokumenty, jako jsou třeba registrační karty pacientů (využijte i klasické registrační skříně), spisy zaměstnanců a podobně. Díky variabilnímu zavírání několika typy dveří a množnosti pevně skříň zamknout budou cenné dokumenty nejen dostupné pro práci, ale i bezpečně uložené.

Spisové skříně

Šanon je praktický vynález, ale má tendenci se množit jako houby po dešti. Spisové skříně s dostatečně robustními policemi a přitom minimalistického pěkného designu najdete také v naší nabídce svařovaných policových skříní.

Policové kovové skříně jsou vybaveny několika variantami dveří a zámků. Uveďme dvoukřídlé dveře na pantu, posuvné dveře, žaluziové zavírání, skládací dveře, nebo dveře prosklené. Uplatnění tyto plechové skříně na spisy najdou v kancelářích, výrobních prostorech, archívech nebo skladech.