Čekáte, až se váš byznys rozjede? Udělejte si zatím pořádek v dokumentech

Čekáte, až se váš byznys rozjede? Udělejte si zatím pořádek v dokumentech
Doba, kdy byla celá společnost uzavřena v karanténě, je pro mnohé firmy časem neplánovaného oddychu. Mnohé jej využily k revizi svých aktivit a obecně k vymetání zásuvek se starými resty.

Jedním z nejtradičnějších je nepořádek v dokumentech a lejstrech. Na zatřídění karet, svazků i jednotlivých listů jsou přitom stále nejvhodnější kartotéky – tzv. lístkovnice. Ať už potřebujete zatřídit formáty A4, A5 nebo A6, tyto registratury vám umožní snadné a přehledné uložení. Takže se k dokumentům můžete vždy v případě potřeby snadno vrátit a jednoduše je mezi ostatními nalézt.

skříň na výkresy VKS A1 B

K uložení dokumentů (nejčastěji o velikosti A4) vám pomohou i zásuvkové skříně. Díky kovové konstrukci jsou bytelné a při běžném zacházení prakticky nezničitelné. Na přední straně každé zásuvky mají pro snadné otvírání rukojeť a pro lepší orientaci a katalogizaci i štítek.

Ale co velké formáty? A co katastrální mapy, plány a výkresy o velikosti až A0? Na ty slouží výkresové skříně. Nabízíme je v mnoha barevných variantách, a protože slouží k archivaci citlivých dokumentů, tak samozřejmě i se zamykáním.